KDM Kiralama ve Danışmanlık Merkezi Kasım 2008 tarihinde Murat İzci tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

KDM, proje ve konsept geliştirme, kiralama ve yönetim firması olarak işleri başarıyla yürüten ve geliştiren, hızlı karar alabilen kadrosuyla Alışveriş merkezleri ve perakende sektörüne hizmet vermektedir.

Şimdiye kadar Türkiye ve komşu ülkelerde 75 AVM’ ye proje ve konsept geliştirme, kiralama ve yönetim hizmetleri vermiştir. KDM, Alışveriş Merkezleri Yatırımcıları ve Perakendeciler Dernegi AMPD, Alışveriş Merkezleri Yatırımcıları Derneği (AYD) ve ICSC (International Council of Shopping Centers) üyesidir.

Ulusal ve uluslararası perakende ve emlak sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimi ile KDM kadrosu AVM yatırımcıları için en uygun ve gelişmiş analizleri, fizibilite, Mimari proje geliştirme ,Konsept oluşturma ,Ofis& Redizans yönetimi çalışmalarını, önerileri ve danışmanlığı ve pazar ile ilgili doğru ve yerinde bilgilendirmeyi sunmaktadır.

KDM dört ana alanda hizmet vermektedir.
• Yatırım ve Proje Danışmanlığı
• Kiralama ve Yeniden Kiralama
• Yönetim ve Yönetim Danışmanlığı
• Gayrimenkul yönetimi ve cadde kiralama

Ahlak
KDM için bütün iş ilişkilerinde ve etkinliklerinde ahlaki kurallar en önemli çerçeveyi oluşturur.

Kaliteli Yönetim
Kalite duyarlılığımız, sadece bir iş etkinliği değil, tüm yönetim, kadro ve şirket kültürümüz için bir bütün olarak geçerlidir.

Güven
Güvenilirliğin en temel özellik olduğuna inanıyoruz. İş hayatımızda, yatırımcılarımızla, sektörümüzle, kurumlarımızla, çalışanlarımızla ve halkla olan ilişkilerimizde karşılıklı güven esastır.

Çevreye ve İnsana Saygı
Çevreye ve insana saygının en önemli ve temel görevlerimizden biri olduğuna inanıyoruz.

Yaşam ve İş Kalitesini Yükseltme
Doğru bilgi, doğru araştırma ve yatırımlarla iş hayatının ve yaşam kalitesinin yükseltilmesindeki sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

İnsan Odaklı Yaklaşım
Kaliteli yönetim ve müşteri memnuniyetinin temelinin insan odaklı yaklaşım olduğuna inanıyoruz. Amacımız, yararlı ve etkili etkinliklerle halkın yaşam standartlarını yükseltici bir çalışma yürütmektir.